0(322) 232 50 50

info@dentartklinik.com

  • Türkçe
  • İngilizce

Hakkımızda

Yüksek teknoloji günümüzde hayatımızın her noktasına girmektedir. Diş hekimliği sektöründe de dijital görüntüleme teknolojileri, dijital üretim teknolojileri, nano teknoloji ile üretilmiş ürünler muayenehanelerde yer almaktadır. Gerekli eğitimleri almış olan hekimler ise bu teknolojileri muayenehanelerinde doğru bilgi ile kullanarak yüksek hijyen şartlarında ağız ve diş sağlığı vermekle yükümlüdürler.

DentArt ekibi olarak bizler bu doğrultuda hizmet sunmaktayız.

Hakkımızda
Dentart Muayenehane
Diş Hekimlerimiz

Diş Hekimlerimiz

Diş Hekimi Kamer Ö. Özoğlu

Rize Anadolu lisesi mezunu olan Kamer Özoğlu Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 1999 yılında tamamladı. Estetik uygulamalarla ilgili eğitimini 2003 yılında ICDE (International Center for Dental Education) İsviçrede aldı.

Ali Özoğlu ile evli olan Kamer Özoğlunun iki çocuğu vardır.

Diş Hekimi Ali H. Özoğlu

Adana Fen Lisesi mezunu olan Ali Özoğlu Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 1997 yılında tamamladı. Estetik uygulamalar ve Dental Fotoğrafçılıkla ilgili danışmanlık ve eğitimler veren Ali Özoğlu, ITI (International Team for Implantology) Adana Study Club direktörüdür.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Restoratif Diş Hekimliği bölümünde öğretim görevlisi olan Ali Özoğlu, Kamer Özoğlu ile evli ve iki çocuk babasıdır.